Bateria wodociągowa Deante Lima BBM F72M
Zdjęcia 6 |
Deante Lima BBM F72M |
|
Mikser generuje hałas nie większy niż 20 decybeli.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Lima BBM F72M
Wszystkie ceny 32 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deante BBMF72M Lima bateria kuchenna stal nierdzewna BBMF72M | 322 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa lima Deante bbmf72m | 429 zł |
Bateria DEANTE Lima BBM F72M Chrom | 319 zł |
Bateria kuchenna Deante Lima stal szlachetna BBM F72M | 379 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →