Bateria wodociągowa Deante Luno BOC B720
Zdjęcia 7 |
Deante Luno BOC B720 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Luno BOC B720
Wszystkie ceny 38 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Bateria Zlewozmywakowa luno Deante bocb720 | 279 zł |
Bateria NEO Luno BOC N72M Czarny | 219 zł |
Bateria kuchenna stojąca Deante Neo Luno nero BOC N72M | 289 zł |
Deante Luno BOCB720 Czarny Stal szlachetna | 215 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →