Змішувач Deante Aster BCA 062M
Фото 3 |
Deante Aster BCA 062M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Aster BCA 062M
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Bateria Zlewozmywakowa aster Deante bca062m | 329 zł |
Bateria DEANTE Aster BCA 062M Chrom | 221 zł |
Bateria Deante Aster chrom zlewozmywakowa stojąca z wylewką U | 299 zł |
Deante Aster BCA 062M Chrom Mosiądz | 285 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →