Змішувач Deante Vero BOW 040M
Deante Vero BOW 040M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Vero BOW 040M
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE Bateria prysznicowa natynkowa Deante Vero chrom połysk BOW040M | 152 zł |
Bateria prysznicowa ścienna Deante Neo Vero chrom BOW 040M | 179 zł |
Deante Bateria Vero Chrom Natryskowa BOW 040M | 130 zł |
Bateria prysznicowa Deante VERO BOW 040M | 158 zł |
DEANTE BAT. VERO CHROM NATRYSKOWA BEZ KOMPLETU NATRYSKOWEGO | 152 zł |
DEANTE BAT. VERO CHROM NATRYSKOWA BEZ KOMPLETU NATRYSKOWEGO | 152 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →