Змішувач Deante Vero BOW 026M
Deante Vero BOW 026M |
|
Створює шум трохи більше 20 децибел. Аератор Honeycomb.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Vero BOW 026M
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE VERO Bow026M armatura umywalkowa chromowana BOW026M | 152 zł |
DEANTE Bateria umywalkowa Deante Vero chrom połysk BOW026M | 152 zł |
Bateria umywalkowa Deante Neo Vero BOW026M Chrom | 152 zł |
Bateria umywalkowa stojąca Deante Neo Vero chrom BOW 026M | 179 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →