Bateria wodociągowa Deante Vero BOW 026M
Deante Vero BOW 026M |
|
Generuje hałas nie większy niż 20 decybeli. Aerator o strukturze plastra miodu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Vero BOW 026M
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE VERO Bow026M armatura umywalkowa chromowana BOW026M | 152 zł |
DEANTE Bateria umywalkowa Deante Vero chrom połysk BOW026M | 152 zł |
Bateria umywalkowa Deante Neo Vero BOW026M Chrom | 152 zł |
Bateria umywalkowa stojąca Deante Neo Vero chrom BOW 026M | 179 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →