Bateria wodociągowa Deante Vero BOW 040M
Deante Vero BOW 040M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Vero BOW 040M
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Bateria prysznicowa natynkowa Deante Vero chrom połysk BOW040M | 152 zł |
Bateria prysznicowa ścienna Deante Neo Vero chrom BOW 040M | 179 zł |
Deante Bateria Vero Chrom Natryskowa BOW 040M | 130 zł |
Bateria prysznicowa Deante VERO BOW 040M | 158 zł |
DEANTE BAT. VERO CHROM NATRYSKOWA BEZ KOMPLETU NATRYSKOWEGO | 152 zł |
DEANTE BAT. VERO CHROM NATRYSKOWA BEZ KOMPLETU NATRYSKOWEGO | 152 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →