Bateria wodociągowa Deante Vero BOW 021M
Deante Vero BOW 021M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Vero BOW 021M
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Bateria umywalkowa Deante Vero chrom połysk BOW021M | 180 zł |
Bateria umywalkowa DEANTE Neo Vero BOW021M Chrom | 152 zł |
Bateria umywalkowa stojąca Deante Neo Vero chrom BOW 021M | 179 zł |
Bateria umywalkowa DEANTE Neo Vero BOW021M Chrom BOW 021M | 152 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →