Bateria wodociągowa Deante BEZ 026L
Deante BEZ 026L |
|
Mikser generuje hałas nie większy niż 30 decybeli. Aerator o strukturze plastra miodu.
Kran jest przeznaczony do wody zimnej lub wstępnie zmieszanej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante BEZ 026L
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE BEZ026L bateria jednouchwytowa chrom BEZ026L | 80 zł |
DEANTE Bateria umywalkowa nablatowa Deante chrom połysk BEZ026L | 125 zł |
Bateria umywalkowa DEANTE BEZ 026L Chrom | 118 zł |
Deante bateria umywalkowa do wody zimnej lub zmieszanej | 139 zł |
Bateria umywalkowa DEANTE BEZ 026L Chrom | 118 zł |
Bateria umywalkowa z wylewką F Deante BEZ 026L | 139 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →