Bateria wodociągowa Deante Agawa BQG 034M
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Deante Agawa BQG 034M |
|
System zapobiegający skręcaniu zapobiega skręcaniu się węża prysznicowego. Mikser generuje hałas nie większy niż 20 decybeli.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Agawa BQG 034M
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deante BQG034M AGAWA Zawór Bidet chrom BQG034M | 369 zł |
DEANTE Bateria bidetowa podtynkowa Deante Agawa chrom połysk BQG034M | 559 zł |
Bateria bidetowa Deante Agawa podtynkowa chrom (BQG 034M) | 506 zł |
Bateria bidetowa podtynkowa Deante Agawa chrom mosiądz BQG 034M | 499 zł |
Bateria bidetowa podtynkowa ze słuchawką typu bidetta Deante AGAWA BQG 034 | 413 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →