Змішувач Blanco Livia-S 521288
Фото 9 |
Blanco Livia-S 521288 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Livia-S 521288
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO LIVIA-S 521290 | 2 234 zł |
Bateria BLANCO Livia-S 521288 Chrom | 1 532 zł |
Bateria kuchenna retro z wyciąganą wylewką Blanco Livia-S blanco 521288 | 1 574 zł |
BLANCO LIVIA-S Satin GOLD | 1 949 zł |
ще 15 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Blanco Livia-S 521288:
- Пластина для стабілізації і підвищення стійкості змішувача
- Підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою 3/8
РекомендуємоПорівняти в таблиці →