Змішувач Blanco Linus 514019
Фото 15 |
Blanco Linus 514019 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Linus 514019
Усі ціни 124 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO LINUS 526676 armatura kuchenna czarna matowa | 1 419 zł |
Bateria BLANCO Linus 516698 Antracyt | 1 310 zł |
Bateria BLANCO Linus 516702 Biały | 987 zł |
Bateria kuchenna stojąca Blanco Linus blanco 514019 | 758 zł |
BLANCO LINUS stal szczotkowana | 1 124 zł |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Blanco Linus 514019:
- Пластина для стабілізації і підвищення стійкості змішувача
- Підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою 3/8
- 514019 — хром
- 517183 — нержавіюча сталь
- 516703 — граніт жасмин
- 516704 — граніт шампань
- 516705 — граніт пісочний
- 517622 — граніт сірий беж
- 516707 — граніт кави
- 516702 — граніт білий
- 516701 — граніт сірий шовк
- 516699 — граніт алюметаллик
- 516698 — граніт антрацит
РекомендуємоПорівняти в таблиці →