Змішувач Blanco Fontas-S II 525198
Фото 24 |
Blanco Fontas-S II 525198 |
|
Окремий вилив з додатковим носиком для фільтрованої води, немає змішування з водопровідною водою. Шланг висувного виливу в нейлонову оплітку. Стабілізуюча пластина для більшої стійкості змішувача
Важіль для холодної і гарячої води праворуч, а важіль для фільтрованої води ліворуч
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Fontas-S II 525198
Усі ціни 161 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO FONTAS-S II Filter 525206 | 2 200 zł |
Bateria BLANCO Fontas-S II 526946 Wulkaniczny szary | 1 609 zł |
Bateria BLANCO Fontas-S II 525198 Chromowana | 1 595 zł |
Bateria kuchenna do filtra wody Blanco Fontas-S II chrom 525198 | 1 574 zł |
Bateria BLANCO Fontas-S II 525198 Chromowana | 1 595 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →