Змішувач Grohe Blue Pure Minta 30590000
Фото 6 |
Grohe Blue Pure Minta 30590000 |
|
Окремі водотоки для питної та водопровідної води. Висувний вилив з аератором.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Blue Pure Minta 30590000
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bateria GROHE Blue Pure Minta 30590DC0 Stal nierdzewna | 1 670 zł |
Bateria kuchenna filtrująca Grohe Blue Pure Minta 30590KF0 | 2 947 zł |
Bateria GROHE Blue Pure Minta 30590DC0 Stal nierdzewna | 1 670 zł |
Bateria stojąca GROHE Blue Pure Minta MOUSS PHANTOM BLACK 30590KF0 dostepn | 1 694 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →