Змішувач Grohe Grohtherm 800 34558000
Фото 9 |
Grohe Grohtherm 800 34558000 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Купити Grohe Grohtherm 800 34558000
Bateria Prysznicowa Z Termostatem Grohtherm 800 34558000 Grohe | 727 zł |
GROHE 34558000 Grohtherm 800 - termostatyczna bateria prysznicowa - chrom | 543 zł |
GROHE Grohtherm 800 34558000 | 531 zł |
Німецький бренд Grohe — візитна картка якісного сантехнічного обладнання. Змішувач серії Grohtherm 800 34558 — надійна модель за доступною ціною (близько 150 USD), яку можна сміливо брати з прицілом на багаторічну домашню експлуатацію.
Фірмовий лиск
Корпус виробу традиційно латунний, що відразу відчувається по вазі (2.7 кг), коли дістаєш виріб з коробки. Хромоване покриття, нанесене по технології Grohe StarLight, довго зберігає свій первинний блиск, має високу стійкість до корозії, стирання, легко миється. Висока якість змішувача підтверджується також 5-річною гарантією, хоча практично Grohe живуть майже в два рази довше.
Просте управління
Конструкції рукояток і кнопок розроблені за технологією EasyLogic, що робить їх зрозумілими і зручними у використанні. Мітки температури і рівня напору нанесені не на ручки, а на корпус, тому завжди знаходяться у зоні видимості.
Безпека та надійність
Термоелемент Grohe TurboStat забезпечує миттєву подачу води потрібної температури і напору, незалежно від коливань тиску в системі водопостачання.
Окремої уваги заслуговує обмежувач температури SafeStop. Він налаштований на поріг 38с. Кому потрібно погарячіше, може виставити обмеження на 5º вище. Вибравши позицію регулятора, необхідно повторно натиснути на кнопку (перше натискання розблокує хід) і зафіксувати ручку в новому положенні.
Оптимальна економія
Кнопка EcoButton на лівому регуляторі працює за аналогічним принципом — обмежує потік води, даючи змогу знизити витрату води до 50% (а в нашому випадку, до 12.5 л/хв). Правда, і напір води стає слабкішим. Зате економно. Економити допомагає і технологія EcoJoy. Завдяки спеціальній конструкції аератора, він розсіює водяний потік, змішуючи його з повітрям. При цьому, струмінь стає більш комфортною, а води витрачається менше.
Крім простого управління, змішувач отримав нижній підвід для підключення душового гарнітура, що дозволяє захистити шланг від заламування, і фільтри що вловлюють бруд первинної очистки в комплекті, установка яких продовжує термін служби картриджів, захищаючи від впливу грубих частинок у водопровідній воді. Душовий гарнітур в комплект не ввійшов, що, втім, цілком нормальне явище для змішувачів такого рівня.
Загалом, враження Grohe Grohtherm 800 34558 залишив вкрай позитивне. Добротний продуманий змішувач для душа за розумні гроші.