Змішувач Grohe Blue Home 31455001
Фото 3 |
Grohe Blue Home 31455001 |
|
Змішувач з функцією очищення водопровідної води. Сенсорні кнопки для трьох видів фільтрованої
і газованої питної води (негазована, середньогазована, газована). Забезпечує 3 л охолодженої води в годину
Потрібні вентиляційні отвори нижньої частини кухонної шафи. Окремі водотоки для питної водопровідної води
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Blue Home 31455001
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grohe Blue Home Kichen Mixer, Supersteel | 10 767 zł |
GROHE 31455DC1 Blue Home - zestaw startowy z wylewką "C" - stal nierdzewna | 8 885 zł |
Bateria stojąca GROHE BLUE HOME ZESTAW START. Z BATERIĄ FILTR. WODĘ I JEDN | 7 509 zł |
Zestaw startowy z wylewką w kształcie C Grohe Blue Home, bateria kuchenna | 14 993 zł |
GROHE 31455001 Blue Home - zestaw startowy z wylewką "C" - chrom | 7 723 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →