Змішувач Grohe Blue Pure Start 30595000
Фото 5 |
Grohe Blue Pure Start 30595000 |
|
Окремі водотоки для питної та водопровідної води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Blue Pure Start 30595000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grohe Blue Pure Start bateria kuchenna z podłączeniem do filtra wody stal | 1 520 zł |
GROHE 30595DC0 Blue Pure Start highspout, wylewka U, stal nierdzewna (TYLK | 1 059 zł |
Grohe Blue Pure Start bateria kuchenna z podłączeniem do filtra wody chrom | 1 339 zł |
GROHE 30595000 Blue Pure Start highspout, wylewka U (TYLKO SAMA BATERIA) | 921 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →