Bateria wodociągowa Grohe Blue Pure Start 30595000
Zdjęcia 5 |
Grohe Blue Pure Start 30595000 |
|
Oddzielne cieki wodne do picia i wody wodociągowej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Blue Pure Start 30595000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grohe Blue Pure Start bateria kuchenna z podłączeniem do filtra wody stal | 1 520 zł |
GROHE 30595DC0 Blue Pure Start highspout, wylewka U, stal nierdzewna (TYLK | 1 059 zł |
Grohe Blue Pure Start bateria kuchenna z podłączeniem do filtra wody chrom | 1 339 zł |
GROHE 30595000 Blue Pure Start highspout, wylewka U (TYLKO SAMA BATERIA) | 921 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →