Bateria wodociągowa Hansgrohe Focus M41 31820000
Zdjęcia 11 |
Hansgrohe Focus M41 31820000 |
|
Kąt obrotu wylewki regulowany w 3 poziomach: 110 °, 150 ° lub 360 °
Nadaje się do przepływowych podgrzewaczy wody
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hansgrohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hansgrohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hansgrohe Focus M41 31820000
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hansgrohe Bateria Kuchenna Czarny 260 mm 31820670 | 916 zł |
Hansgrohe focus single lever kitchen mixer 260 with swivel s | 1 023 zł |
Bateria kuchenna Hansgrohe Focus DN15 stojąca chrom (31820000) | 658 zł |
HANSGROHE 31820000 Focus - jednouchwytowa bateria kuchenna DN15 chrom | 660 zł |
Hansgrohe Focus Bateria kuchenna, chrom 31820000 - odbiór osobisty: Kraków | 659 zł |
Hansgrohe focus single lever kitchen mixer 260 | 677 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →