Змішувач Hansgrohe Talis M54 72806000
Фото 9 |
Hansgrohe Talis M54 72806000 |
|
Регулювання кута повороту виливу на чотири рівня: 60°, 110°, 150° або 360°. Регульоване обмеження температури.
Підходить для проточних водонагрівачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis M54 72806000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hansgrohe Talis M54 Bateria Kuchenna Srebrny 220mm 72806670 | 1 076 zł |
Hansgrohe talis m54 single lever kitchen mixer u 220 1jet m | 1 034 zł |
Hansgrohe talis m54 single lever kitchen mixer u 220 1jet c | 795 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →