Змішувач Hansgrohe Ecostat Comfort 13114000
Фото 13 |
Hansgrohe Ecostat Comfort 13114000 Ecostatбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Ecostat Comfort 13114000
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
hansgrohe Ecostat Bateria termostatyczna wannowa Comfort montaż natynkowy | 1 400 zł |
Hansgrohe ecostat comfort thermostatic bath mixer for expose | 1 111 zł |
Bateria wannowa Hansgrohe Ecostat Bateria termostatyczna wannowa Comfort, | 1 616 zł |
Bateria z termostatem Ecostat Comfort Hansgrohe | 1 829 zł |
Hansgrohe Professional Ecostat Comfort Bateria Czarny 183 x 304 x 144 cm 2 | 1 608 zł |
hansgrohe Ecostat Bateria termostatyczna wannowa Comfort montaż natynkowy | 1 490 zł |
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Ecostat Comfort 13114000:
- Обмежувач температури води (40 °C)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →