Змішувач Hansgrohe Ecostat E 15708000
Фото 5 |
Hansgrohe Ecostat E 15708000 |
|
Спрацьовує запобіжний обмежувач за температури води 40 °C
Додатково може комплектуватися внутрішнім функціональним блоком.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Ecostat E 15708000
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hansgrohe Ecostat E Bateria Termostatyczna Srebrny Na 2 Wyjścia 15708000 | 1 357 zł |
SANPLAST Bateria prysznicowa podtynkowa termostatyczna Grohe Ecostat E chr | 2 267 zł |
Bateria prysznicowa Hansgrohe Ecostat E chrom (15708000) | 1 558 zł |
Hansgrohe Bateria wannowo-prysznicowa ścienna | 1 365 zł |
Bateria termostatyczna Hansgrohe Ecostat E z zaworem odcinająco-przełączaj | 1 558 zł |
HANSGROHE 15708000 Ecostat E Bateria termostatyczna z zaworem odcinająco-p | 1 357 zł |
Bateria termostatyczna Hansgrohe Ecostat E z zaworem odcinająco-przełączaj | 3 191 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →