Bateria wodociągowa Hansgrohe Ecostat E 15708000
Zdjęcia 5 |
Hansgrohe Ecostat E 15708000 |
|
Wyłącznik bezpieczeństwa przy temperaturze wody 40 °C
Dodatkowo można go uzupełnić o wewnętrzny blok funkcjonalny.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hansgrohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hansgrohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hansgrohe Ecostat E 15708000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hansgrohe Ecostat E Bateria Termostatyczna Srebrny Na 2 Wyjścia 15708000 | 1 357 zł |
SANPLAST Bateria prysznicowa podtynkowa termostatyczna Grohe Ecostat E chr | 2 267 zł |
Bateria prysznicowa Hansgrohe Ecostat E chrom (15708000) | 1 558 zł |
Hansgrohe Bateria wannowo-prysznicowa ścienna | 1 365 zł |
Bateria termostatyczna Hansgrohe Ecostat E z zaworem odcinająco-przełączaj | 1 558 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →