Bateria wodociągowa Hansgrohe Focus 31817000
Zdjęcia 4 |
Hansgrohe Focus 31817000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hansgrohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hansgrohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hansgrohe Focus 31817000
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HANSGROHE 31817000 Jednouchwytowa bateria kuchenna z obrotową wylewką, DN1 | 760 zł |
Hansgrohe Focus Bateria kuchenna, chrom 31817000 - odbiór osobisty: Kraków | 764 zł |
HANSGROHE 31817670 Bateria kuchenna z obrotową wylewką, DN15, czarny mat | 1 168 zł |
HANSGROHE 31817800 Jednouchwytowa bateria kuchenna z obrotową wylewką, DN1 | 1 233 zł |
Hansgrohe Focus Bateria kuchenna, czarny mat 31817670 - odbiór osobisty: K | 1 091 zł |
Hansgrohe Focus Bateria kuchenna, stal szlachetna szczotkowana 31817800 - | 1 186 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →