Змішувач Hansgrohe Vivenis 75420000
Фото 6 |
Hansgrohe Vivenis 75420000 |
|
Можливість установки рукоятки праворуч або ліворуч. Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vivenis 75420000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
hansgrohe Vivenis Jednouchwytowa bateria wannowa do montażu natynkowego cz | 1 265 zł |
Hansgrohe Bateria wannowa ścienna Hansgrohe Vivenis czarny mat 75420670 | 2 205 zł |
HANSGROHE 75420670 Vivenis Jednouchwytowa bateria wannowa do montażu natyn | 1 263 zł |
Hansgrohe Vivenis Bateria wannowa natynkowa kaskadowa czarny mat 75420670 | 1 270 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →