Змішувач Hansgrohe Finoris 76420000
Фото 6 |
Hansgrohe Finoris 76420000 Finorisбез ручного душу |
|
Змішувач з шумопоглотителем. Підходить для проточних водонагрівачів. Кнопка Select - для швидкого перемикання між виливом на ванну і ручним душем.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Finoris 76420000
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
hansgrohe Finoris Jednouchwytowa bateria wannowa do montażu natynkowego bi | 1 535 zł |
Hansgrohe Finoris bateria wannowo-prysznicowa ścienna czarny mat 76420670 | 1 487 zł |
HANSGROHE 76420000 Finoris Jednouchwytowa bateria wannowa do montażu natyn | 912 zł |
Hansgrohe Finoris Bateria wannowa natynkowa chrom 76420000 - odbiór osobis | 918 zł |
hansgrohe Finoris Jednouchwytowa bateria wannowa do montażu natynkowego ch | 1 077 zł |
HANSGROHE 76420000 + YOSEMITE-P CR Zestaw wannowy punktowy CHROM | 974 zł |
HANSGROHE 76420000 + 26532400 Zestaw wannowy z drążkiem CHROM | 1 044 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →