Змішувач Hansgrohe Focus M41 31820000
Фото 11 |
Hansgrohe Focus M41 31820000 |
|
Кут повороту виливу регулюється на 3 рівня: 110°, 150° або 360°
Підходить для проточних водонагрівачів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Focus M41 31820000
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hansgrohe Bateria Kuchenna Czarny 260 mm 31820670 | 916 zł |
Hansgrohe focus single lever kitchen mixer 260 with swivel s | 1 023 zł |
Bateria kuchenna Hansgrohe Focus DN15 stojąca chrom (31820000) | 658 zł |
HANSGROHE 31820000 Focus - jednouchwytowa bateria kuchenna DN15 chrom | 660 zł |
Hansgrohe Focus Bateria kuchenna, chrom 31820000 - odbiór osobisty: Kraków | 659 zł |
Hansgrohe focus single lever kitchen mixer 260 | 677 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →