Змішувач Franke Kubus 115.0529.202
Фото 4 |
Franke Kubus 115.0529.202 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Kubus 115.0529.202
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke KUBUS 1150529202 bateria zlewozmywakowa stal szlachetna 115.0529.20 | 971 zł |
Bateria FRANKE KUBUS stal szczotkowana INOX (115.0529.202) TERAZdodatkowyR | 1 159 zł |
Bateria FRANKE KUBUS stal szczotkowana INOX (115.0529.202) terazFrankeTANI | 1 159 zł |
FRANKE studio 115.0529.202 Kubus Stała wylewka Stal szlachetna - FRANKE st | 1 159 zł |
FRANKE Bateria KUBUS stal 115.0529.202 Indywidualne Wyceny! Sprawdź! (22)8 | 1 159 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →