Змішувач Franke Lina 115.0626.018
Фото 14 |
Franke Lina 115.0626.018 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Lina 115.0626.018
Усі ціни 74 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FRANKE 1150626026 Lina XL Bateria kuchenna beżowa mała 115.0626.026 | 429 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Franke lina xl onyx 115.0626.020 | 629 zł |
Bateria granitowa Franke Lina Onyx 115.0626.020 | 629 zł |
Bateria FRANKE Lina XL 115.0626.026 Beżowy | 472 zł |
Bateria FRANKE Lina XL 115.0626.024 Biały polarny | 432 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →