Змішувач Franke Lina Pull Out 115.0626.051
Фото 10 |
Franke Lina Pull Out 115.0626.051 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Lina Pull Out 115.0626.051
Усі ціни 89 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FRANKE 1150626083 Lina Pull-Out bateria kuchenna beżowa mała 115.0626.083 | 614 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Franke lina pull out | 859 zł |
Bateria Franke Lina Pull Out Chrom 115.0626.051 | 689 zł |
Bateria FRANKE Lina 115.0626.055 Onyx | 528 zł |
Bateria FRANKE Lina 115.0626.055 Onyx | 528 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →