Bateria wodociągowa Franke Lina Pull Out 115.0626.051
Zdjęcia 10 |
Franke Lina Pull Out 115.0626.051 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Lina Pull Out 115.0626.051
Wszystkie ceny 108 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FRANKE 1150626083 Lina Pull-Out bateria kuchenna beżowa mała 115.0626.083 | 614 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Franke lina pull out | 859 zł |
Bateria FRANKE Lina 115.0626.055 Onyx | 528 zł |
Bateria Franke Lina Pull Out Chrom 115.0626.051 | 689 zł |
Bateria FRANKE Lina 115.0626.055 Onyx | 528 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →