Bateria wodociągowa Franke Lina 115.0626.018
Zdjęcia 14 |
Franke Lina 115.0626.018 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Lina 115.0626.018
Wszystkie ceny 94 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FRANKE 1150626026 Lina XL Bateria kuchenna beżowa mała 115.0626.026 | 429 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Franke lina xl onyx 115.0626.020 | 629 zł |
Bateria granitowa Franke Lina Onyx 115.0626.020 | 629 zł |
Bateria FRANKE Lina XL 115.0626.026 Beżowy | 472 zł |
Bateria FRANKE Lina XL 115.0626.024 Biały polarny | 432 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →