Змішувач Hansgrohe Rebris S 72528000
Фото 8 |
Hansgrohe Rebris S 72528000 |
|
Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів. Ручка може розташовуватися праворуч або ліворуч, залежно від установки блоку змішування.
Блок змішування арт. 13622180 у комплект не входить (придбано окремо).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rebris S 72528000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
hansgrohe Bateria umywalkowa podtynkowa Rebris S kran łazienkowy do montaż | 707 zł |
Bateria umywalkowa Rebris S 72528670 czarny mat | 840 zł |
HANSGROHE 72528000 Rebris S Jednouchwytowa bateria umywalkowa montaż ścien | 667 zł |
hansgrohe Bateria umywalkowa podtynkowa Rebris S kran łazienkowy do montaż | 857 zł |
Bateria umywalkowa Rebris S 72528000 chrom | 743 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →