Змішувач Hansgrohe Rebris E 72468000
Фото 5 |
Hansgrohe Rebris E 72468000 |
|
Регульоване обмеження температури води.
Додатково потрібна прихована монтажна частина (арт. 01800180).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rebris E 72468000
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
hansgrohe Bateria wannowa Rebris E podtynkowa armatura łazienkowa do 2 fun | 464 zł |
Bateria wannowa Rebris E 72468000 chrom | 455 zł |
HANSGROHE 72468000 Rebris E bateria wannowa, podtynkowa do iBox universal | 496 zł |
hansgrohe Bateria wannowa Rebris E podtynkowa armatura łazienkowa do 2 fun | 593 zł |
bateria wannowa Rebris E 72468670 czarny mat | 581 zł |
HANSGROHE 72468670 Rebris E bateria wannowa, podtynkowa do iBox universal | 598 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →