Bateria wodociągowa Hansgrohe Rebris S 72528000
Zdjęcia 8 |
Hansgrohe Rebris S 72528000 |
|
Regulowane ograniczenie temperatury wody. Nadaje się do przepływowych podgrzewaczy wody. Uchwyt może być umieszczony z prawej lub lewej strony, w zależności od montażu mieszacza.
Mieszanie sztuki bloku. 13622180 nie wchodzi w skład zestawu (do kupienia osobno).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hansgrohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hansgrohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hansgrohe Rebris S 72528000
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
hansgrohe Bateria umywalkowa podtynkowa Rebris S kran łazienkowy do montaż | 707 zł |
Bateria umywalkowa Rebris S 72528670 czarny mat | 840 zł |
HANSGROHE 72528670 Rebris S bateria umywalkowa podtynkowa z wylewką 20 cm | 934 zł |
hansgrohe Bateria umywalkowa podtynkowa Rebris S kran łazienkowy do montaż | 857 zł |
Bateria umywalkowa Rebris S 72528000 chrom | 743 zł |
HANSGROHE 72528000 Rebris S Jednouchwytowa bateria umywalkowa montaż ścien | 667 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →