Bateria wodociągowa Hansgrohe Logis 71263000
Hansgrohe Logis 71263000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hansgrohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hansgrohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hansgrohe Logis 71263000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hansgrohe 71263000 bateria chromowa | 439 zł |
HANSGROHE 71263000 Logis2-uchwytowa bateria prysznicowa, montażnatynkowy, | 439 zł |
Hansgrohe Logis Bateria prysznicowa natynkowa chrom 71263000 - odbiór osob | 405 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →