Bateria wodociągowa Hansgrohe Rebris S 72517000
Zdjęcia 11 |
Hansgrohe Rebris S 72517000 |
|
Regulowane ograniczenie temperatury wody. Nadaje się do przepływowych podgrzewaczy wody.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hansgrohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hansgrohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hansgrohe Rebris S 72517000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria umywalkowa Rebris S 72517670 czarny mat | 518 zł |
HANSGROHE 72517670 Rebris S bateria umywalkowa 110 z korkiem automatycznym | 494 zł |
Hansgrohe Rebris S Bateria umywalkowa z korkiem czarny mat 72517670 - odbi | 579 zł |
HANSGROHE 72517000 Rebris S bateria umywalkowa 110 z korkiem automatycznym | 391 zł |
Hansgrohe Rebris S Bateria umywalkowa z korkiem chrom 72517000 - odbiór os | 480 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →