Змішувач Kludi Pure&Easy Care 372870565
Фото 3 |
Kludi Pure&Easy Care 372870565 |
|
Керамічний картрідж з обмежувачем гарячої води. Система швидкого монтажу. Можливість управління подачі води з допомогою ліктя
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Pure&Easy Care 372870565
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KLUDI Pure&Easy Care 372870565 armatura umywalkowa chrom | 473 zł |
Kludi Bateria umywalkowa Kludi Pure&Easy chrom połysk 372870565 | 730 zł |
Bateria umywalkowa Kludi Pure&Easy stojąca chrom (372870565) | 491 zł |
Bateria Umywalkowa Kludi Pure&Easy Care 372870565 | 491 zł |
KLUDI 372870565 KLUDI 372870565 KLUDI PURE&EASY CARE Jednouchwytowa bateri | 404 zł |
Bateria umywalkowa Kludi Pure&Easy Care jednouchwytowa 70 DN 15, z zestawe | 973 zł |
Kludi Pure&Easy Bateria umywalkowa chrom 372870565 - odbiór osobisty: Krak | 426 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →