Bateria wodociągowa Kludi Pure&Easy Care 372870565
Zdjęcia 3 |
Kludi Pure&Easy Care 372870565 |
|
Ceramiczny wkład z ogranicznikiem gorącej wody. Szybki system montażu. Łokciowa kontrola dopływu wody
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kludi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kludi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kludi Pure&Easy Care 372870565
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KLUDI Pure&Easy Care 372870565 armatura umywalkowa chrom | 473 zł |
Kludi Bateria umywalkowa Kludi Pure&Easy chrom połysk 372870565 | 730 zł |
Bateria umywalkowa Kludi Pure&Easy stojąca chrom (372870565) | 491 zł |
Bateria Umywalkowa Kludi Pure&Easy Care 372870565 | 491 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →