Bateria wodociągowa Alveus Santo 1129040
Zdjęcia 3 |
Alveus Santo 1129040 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Santo 1129040
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria ALVEUS Santo 55 2090855 Beż | 429 zł |
ALVEUS SANTO bateria kuchenna beż 55 | 461 zł |
Bateria ALVEUS Santo 91 2090891 Czarny | 461 zł |
Alveus SANTO 1129040 Beżowy Mosiądz | 429 zł |
pokaż 15 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →