Bateria wodociągowa Alveus Lyra-S (1132184)
Alveus Lyra-S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Lyra-S
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus 1132184 LYRA - S Bateria kuchenna Chrom | 511 zł |
Alveus Lyra-S 1132184 Srebrny Chrom | 1 249 zł |
Alveus Lyra-S 1132184 Srebrny Chrom | 1 369 zł |
Bateria ALVEUS LYRA-S chrom (1132184) | 1 049 zł |
Alveus Lyra-S Bateria kuchenna wysoka z wyciąganą wylewką chrom 1132184 - | 1 295 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →