Bateria wodociągowa Blanco Livia-S 521288
Zdjęcia 9 |
Blanco Livia-S 521288 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Livia-S 521288
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO LIVIA-S 521290 | 2 234 zł |
Bateria BLANCO Livia-S 521288 Chrom | 1 532 zł |
Bateria kuchenna retro z wyciąganą wylewką Blanco Livia-S blanco 521288 | 1 574 zł |
BLANCO LIVIA-S Satin GOLD | 1 949 zł |
pokaż 15 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości baterii wodociągowej Blanco Livia-S 521288:
- Płyta stabilizująca i zwiększająca stabilność mieszadła
- Połączenie za pomocą węży elastycznych o długości 450 mm z nakrętką 3/8
PolecamyPorównaj w tabeli →