Bateria wodociągowa Kludi Zenta 351010538
Zdjęcia 3 |
Kludi Zenta 351010538 Zentabez słuchawki prysznicowej |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kludi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kludi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kludi Zenta 351010538
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kludi Termostat wannowy z uchwytem do wyboru temperatury chromowany 351010 | 1 132 zł |
Kludi Bateria wannowa ścienna termostatyczna Kludi Zenta biały/chrom 35101 | 1 895 zł |
KLUDI 351010538 Zenta ZENTA SL bateria wannowo-natryskowa z termostatem | 891 zł |
Kludi Zenta Bateria wannowo-prysznicowa natynkowa termostatyczna chrom 351 | 934 zł |
Kludi Bateria wannowa ścienna termostatyczna Kludi Zenta chrom połysk 3510 | 1 648 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości baterii wodociągowej Kludi Zenta 351010538:
- Ogranicznik temperatury wody (38 °C)
- art. 351010538 - chrom
- art. 351018638 - chrom / czarny
- art. 351019138 - chrom / biały
PolecamyPorównaj w tabeli →