Змішувач Grohe Grohtherm 2000 34174001
Відео 2Фото 4 |
Grohe Grohtherm 2000 34174001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Grohtherm 2000 34174001
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GROHE 34464001 Grohtherm 2000 Termostat Bateria wannowa z repozytorium | 1 222 zł |
Bateria wannowa Grohe Grohtherm 2000 ścienne chrom (34464001) | 1 848 zł |
Grohe Grohtherm 2000 New bateria wannowo-prysznicowa ścienna termostatyczn | 1 744 zł |
GROHE 34174001 Grohtherm 2000 Thermostatic bath/shower mixer 1/2" | 1 136 zł |
Grohe Grohtherm 2000 New Bateria wannowa z termostatem chrom 34174001 - od | 1 367 zł |
GROHE Grohtherm 2000 34174001 | 1 129 zł |
Grohe Grohtherm 2000 New bateria wannowo-prysznicowa ścienna termostatyczn | 2 010 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості змішувача Grohe Grohtherm 2000 34174001:
- Обмежувач температури води (38°C)
- Фільтри що вловлюють бруд
- Модель Grohtherm 2000 34464001 має знімну поличку
РекомендуємоПорівняти в таблиці →