Змішувач Grohe Blue Home 31541000
Відео 2Фото 10 |
Grohe Blue Home 31541000 |
|
Змішувач із функцією очищення водопровідної води. Сенсорні кнопки для трьох видів фільтрованої та газованої питної води (негазована, середньогазована, газована). Забезпечує 3 л охолодженої води за годину
Потрібні вентиляційні отвори нижньої частини кухонної шафи. Окремі водотоки для питної водопровідної води
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Blue Home 31541000
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GROHE Blue Home 31541000 zestaw startowy wylot C 3 filtrowane i chłodzone | 7 361 zł |
GROHE 31541DC0 Blue Home - zestaw startowy z wylewką w kształcie C - stal | 10 306 zł |
Bateria stojąca GROHE Blue Home Starlight Aksamitna Czerń 31541KS0 Raty 0 | 8 389 zł |
GROHE Bateria z filtrem, w tym gazowanej i jednostką chłodzącą wodę BLUE H | 8 466 zł |
GROHE 31541000 Blue Home - zestaw startowy z wylewką w kształcie C - chrom | 8 954 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Встановлення ПЗ та моніторинг ємності фільтра та балона з CO2 за допомогою програми Grohe Ondus.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →