Змішувач Grohe Blue Home 31454001
Відео 1Фото 10 |
Grohe Blue Home 31454001 |
|
Змішувач із функцією очищення водопровідної води. Сенсорні кнопки для трьох видів фільтрованої та газованої питної води (негазована, середньогазована, газована). Охолоджувач-карбонізатор подає 3 л охолодженої води на годину. Тип захисту: IP 21
Потрібні вентиляційні отвори у нижній частині кухонної шафи. Окремі водотоки для питної та водопровідної води. Рівень шуму в режимі очікування: 44 дБ. Встановлення ПЗ та моніторинг ємності фільтра та балона з CO2 за допомогою програми Grohe Ondus.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Blue Home 31454001
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grohe Blue Home kichen mixer L-spout chrome | 6 953 zł |
Bateria GROHE Blue Home 31454001 z filtrem Chrom | 7 944 zł |
GROHE 31454001 Blue Home - zestaw startowy z wylewką w kształcie "L" - chr | 6 992 zł |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →