Bateria wodociągowa Grohe Blue Home 31454001
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Grohe Blue Home 31454001 |
|
Bateria z funkcją oczyszczania wody z kranu. Przyciski dotykowe dla trzech rodzajów filtrowanej i gazowanej wody pitnej (niegazowanej, średniogazowanej, gazowanej). Chiller-saturator dostarcza 3 litry schłodzonej wody na godzinę. Stopień ochrony: IP 21
Wymaga otworów wentylacyjnych w dolnej części szafki kuchennej. Oddzielne strumienie do picia i wody z kranu. Poziom hałasu w trybie czuwania: 44 dB. Zainstaluj oprogramowanie i monitoruj pojemność filtra i zbiornika CO2 za pomocą aplikacji Grohe Ondus.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Blue Home 31454001
Wszystkie ceny 32 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grohe Blue Home kichen mixer L-spout chrome | 6 953 zł |
Bateria GROHE Blue Home 31454001 z filtrem Chrom | 7 944 zł |
GROHE 31454001 Blue Home - zestaw startowy z wylewką w kształcie "L" - chr | 6 992 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →