Змішувач Grohe Blue Home 31455000
Фото 7 |
Grohe Blue Home 31455000 |
|
Змішувач з функцією очищення водопровідної води. Сенсорні кнопки для трьох видів фільтрованої
і газованої питної води (негазована, середньогазована, газована). Забезпечує 3 л охолодженої води в годину
Потрібні вентиляційні отвори нижньої частини кухонної шафи. Окремі водотоки для питної водопровідної води
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Blue Home 31455000
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bateria GROHE Blue Home 31455DL1 z filtrem Miedziane złoto | 9 790 zł |
GROHE 31455DL1 Blue Home C-spout | 9 651 zł |
Bateria z filtrem wody GROHE Blue Home 31455KS1 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799 | 7 799 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →