Bateria wodociągowa Grohe Blue Home 31455000
Zdjęcia 7 |
Grohe Blue Home 31455000 |
|
Bateria z funkcją oczyszczania wody wodociągowej. Przyciski dotykowe dla trzech rodzajów filtrowanej i gazowanej wody pitnej (niegazowanej, średniogazowanej, gazowanej). Dostarcza 3 litry schłodzonej wody na godzinę
Wymaga otworów wentylacyjnych na dole szafki kuchennej. Oddzielne cieki wodne do picia i wody z kranu
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Blue Home 31455000
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria GROHE Blue Home 31455DL1 z filtrem Miedziane złoto | 9 790 zł |
GROHE 31455DL1 Blue Home C-spout | 9 651 zł |
Bateria z filtrem wody GROHE Blue Home 31455KS1 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799 | 7 799 zł |
pokaż 15 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →