Bateria wodociągowa Grohe Blue Pure Eurosmart 30583000
Zdjęcia 11 |
Grohe Blue Pure Eurosmart 30583000 |
|
Oddzielne cieki wodne do picia i wody wodociągowej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Blue Pure Eurosmart 30583000
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria GROHE Blue Pure Eurosmart 30583DC0 Stal nierdzewna | 1 050 zł |
Bateria stojąca GROHE Blue Pure Eurosmart 30583000 Raty 0 - (22) 877 77 77 | 809 zł |
Bateria stojąca GROHE Blue Pure Eurosmart 30583000 Raty 0 - (22) 877 77 77 | 809 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →